Clinic Way - Miečys

JAUNIAU ATRODANČIAI ODAI
KIEKVIENAME AMŽIAUS ETAPE

 
 
Formulės, pagrįstos patentu apsaugotu, revoliuciniu FG1 LMS™ ODOS ATNAUJINIMO AKTIVATORIUMI su LIPO-SPHERE dermotransportavimo technologija suaktyvina ląstelių regeneraciją ir stabdo odos senėjimo procesus. Produktai suskirstyti į linijas kiekvienam amžiaus etapui ir tinka net ypač jautriai odai. Įprasta odos priežiūros rutina papildyta specialiomis priemonėmis kuo intensyvesniam poveikiui.

ODOS RAMINIMUI IR DRĖKINIMUI

 
 
Formulės, pagrįstos sinergetiniu HIALURONO RŪGŠTIES, BIOSACHARIDŲ, KERAMDIDŲ ir AQUA kalcio hidroksido veikimu - intensyviai ramina, drėkina ir atkuria odos pusiausvyrą ir būklę, tad ji tampa atsparesnė išorinių veiksnių poveikiui. Tinka ir ypač jautriai odai, kuriai, nepriklausomai nuo amžiaus ar odos tipo, reikalingas odos drėkinimas.

PROVERŽIS KOSMETOLOGIJOJE
JAUNIAU ATRODANČIAI ODAI

Patentuota FGF1 LMS™ receptūra su LIPO-SPHERE™ perdavimo per odą technologija:
unikalus peptidas, sukurtas pasitelkus pažangią biomedicininę inžineriją, lėtina odos senėjimą ir skatina savaiminį odos atkūrimą.
unikaliuosius peptidus (FGF1 LMS™) perduoda į giliuosius odos sluoksnius, naudojant specialias lengvai per epidermio užtvarą prasiskverbiančias lipidų sferas.
pasižymi antiseptiniu, raminamuoju ir dirglumą mažinančiu poveikiu užtikrina saugią ir patogią jautrios odos priežiūrą.

ĮSPŪDINGĄ POVEIKĮ PATVIRTINA IN VITRO TYRIMAI

FGF1 LMS™ receptūra skatina fibroblastų (ląstelių) aktyvumą.
 
* Rezultatai pirmą kartą pristatyti tarptautiniame kongrese Prahoje ir Dermatologijos kongrese Venecijoje.