Pharmaceris - Miečys

PHARMACERIS. SVEIKOS ODOS EKSPERTAI.


Pharmaceris – saugi, specializuota, dermatologinė kosmetika, kuri suteikia galimybę rūpintis oda su dažniausiai pasitaikančiomis problemomis ir padėti ją prižiūrėti. Visi receptai yra dermatologiškai patikrinti.

Dermokosmetika problemiškai odai

Pharmaceris prekės ženklas – saugi, specializuota, dermatologinė kosmetika, kuri suteikia galimybę rūpintis oda su dažniausiai pasitaikančiomis problemomis ir padėti ją prižiūrėti.

Pharmaceris dermakosmetika sukurta ekspertų komandos, kuri kartu su specialistais dermatologais panaudojo pažangias kosmetikos formules ir sukūrė priemones, skirtas įvairiems odos tipams, kurie reikalauja daugiausia dėmesio ir problemos sprendimo.

Kosmetikos produktai yra susisteminti į 13 linijų, kurios sudaro visapusiškas priežiūros programas, pasižymi įrodytu dideliu efektyvumu ir saugumu. Visos produktų formuluotės yra dermatologiškai patikrintos, o kai kurios linijos taip pat dalyvavo nepriklausomų tyrimų institutų ir ligoninių klinikiniuose tyrimuose, atliekamuose su žmonėmis, kurie turi problemišką odą. Pharmaceris dermakosmetika yra HIPOALERGINĖ, joje nėra PARABENŲ, DAŽIKLIŲ, ALERGENŲ, MUILO, KVAPIKLIŲ, SLS, SLES.

Patvirtintas ypač didelis saugumas ir efektyvumas. Rekomenduojama dermatologų.

Pharmaceris – patikimas prekės ženklas

Pharmaceris prekinio ženklo priemonių didelio efektyvumo ir saugumo įrodymas yra milijonai ištikimų ir patenkintų ilgalaikių klientų bei didelis specialistų – dermatologų, pediatrų ir farmacininkų, ginekologų ir akušerių – pasitikėjimas prekiniu ženklu, kurį jie rekomenduoja savo pacientams.


Pharmaceris specializuota dermakosmetika daug kartų gavo prestižinius apdovanojimus tiek Lenkijoje, tiek užsienio rinkose.