Odos gydimas - Miečys
DERMILON PASTE ODOS PASTA

Dermilon Paste odos pasta, 1 g odos pastos yra 220 mg cinko oksido. Pagalbinės medžiagos: vilnų riebalai, alyvuogių aliejus, menkių kepenų taukai A, ricinos aliejus, minkštasis baltas parafinas, tikrųjų levandų eterinis aliejus, citrinų eterinis aliejus.

Indikacijos. Vystyklų pažeistos odos ir šlapiuojančių odos pažeidimų gydymas.
Dozavimas ir vartojimo būdas. Suaugusiesiems: tepti pastą ant pažeistos odos 1–3 kartus per parą arba ant tvarsčio, kuris dedamas ant odos. Tvarstį būtina keisti kasdien. Vaikams ir paaugliams: gali būti vartojama vyresniems kaip 2 dienų kūdikiams, reikia tepti ant pažeistos odos 1–3 kartus per parą arba ant tvarsčio, kuris dedamas ant odos.
Kontraindikacijos. Jeigu yra alergija cinko oksidui arba bet kuriai pagalbinei Dermilon Paste medžiagai.
Specialūs įspėjimai. Saugotis, kad vaisto nepatektų į akis arba šalia jų. Šio vaistinio preparato sudėtyje yra vilnų riebalų (lanolino), kuris gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą).

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolimesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
dermilon